Gdy powolny komputer co zrobic …

powolny-komputer-co-zrobic

Napisał irek wrobel

13 stycznia 2014

Surfowanie po internecie to świetna zabawa szczególnie, że jest tam mnóstwo wiedzy:) Czasami jednak przychodzi czas, kiedy web surfing nie jest już zabawny, ponieważ Twój komputer / laptop staje się powolny komputer co zrobić?

Powolny komputer to nie tylko niedogodność, ale jest również frustracja 🙂

Oto niektóre dobre rady na przyspieszenie Twojego komputera. Są to techniki, które możesz wykonać samemu, aby sprawić, że komputer znów działa tak jak kiedyś.

  • Twój komputer jest zaśmiecony – ponieważ ma wiele rzeczy do obsługi. Większość śmieci nazywana jest spyware. Spyware to „zdobyte” podczas surfowania po internecie drobne wpisy lub programiki (programy szpiegujące). Zawsze będą zagnieżdżać się na komputerze jeśli nie posiadasz ochrony. Potrzebny Ci będzie dobry program tzw. Spyware Remover, aby pozbyć się programów szpiegujących z Twojego komputera. Dobrze jest regularnie oczyszczać komputer z tych plików. Przynajmniej raz w tygodniu a Twój komputer będzie działał szybciej. Doskonałym pomysłem jest zainstalować antySpyware, który jest aktywny non stop i skanuje wszystko co napotkasz podczas korzystania z internetu.nOto link, pod adresem którego znajdziesz wykaz darmowych i płatnych programów chroniących przed szpiegowskim oprogramowaniem:http://www.dobreprogramy.pl/Programy-antyspyware,Kategoria,Windows,74.html
  • Oczyszczaj pliki rejestru regularnie. Oznacza to usuwanie zbędnych wpisów w rejestrze, które nie są wykorzystywane a zajmują tzw. pamięć komputera. Nie musisz być ekspertem komputerowym aby to zrobić. Programy do czyszczenia rejestru są proste i łatwe w obsłudze.nOto link, pod adresem którego znajdziesz darmowy program do czyszczenia rejestru:http://www.dobreprogramy.pl/Free-Registry-Cleaner,Program,Windows,12825.html
  • Defragmentuj dysk – Program do defragmentacji znajdziesz w akcesoriach w systemie windows. Defragmentowanie sprawia, że przenosisz pliki bliżej siebie aby wolne miejsce znalazło się w jednej grupie, a pliki zapisane w innej. Defragmentacja przyspiesza komputer. Wykonując tą prostą konserwację komputera sprawisz, że Twój komputer będzie działał płynnie i szybciej.

Twój komputer będzie najszybszy, jeśli regularnie będziesz go czyścił. Za darmo, co 6 tygodni przyślę Ci przypomnienie wraz z instrukcjami profilaktycznymi – zapisz się już teraz!


Kwartalne porządki w Twoim komputerze

Dzięki temu zaoszczędzisz kilka setek na naprawy!

Wpisz poniżej na jaki adres chcesz otrzymywać kwartalne przypomnienie / dokładną instrukcję, jak posprzątać komputer


Jeśli ten artykuł Ci się przydał, poleć go znajomym i rodzinie!

 

 

Może Ci się również spodobać…

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. - Webholo.net - […] Laptop zbyt wolno działa […]

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *